DEZYNFEKCJA POJAZDÓW I POMIESZCZEŃ

W czasie trwającej pandemii koronawirusa musimy szczególnie dbać o higienę w miejscach pracy, przestrzeniach publicznych oraz naszych domach.

Kramp-pest Uwaga po Uwadze w telewizji TTV

Mała prezentacja naszych działań w telewizji ttv.

Gniazda os i szerszeni

Firma Kramp-pest zajmuje się profesjonalnym usuwaniem gniazd (uli) os i szerszeni. Podobnie jak przy odkomarzaniu znaczenie ma pora dnia i nie chodzi tu o skuteczność dezynsekcji a bezpieczeństwo.

Monitoring deratyzacyjny

Na zdjęciach znajduje się nasz pracownik podczas monitoringu deratyzacyjnego we wspólnocie mieszkaniowej. Monitoring jest najskuteczniejszą formą deratyzacji. Pozwala w porę wykryć zagrożenie osiedlenia się Gryzonii na danej powierzchni lub budynku.

Sezon na komary otwarty

Sezon na komary otwarty. W weekend nasz firma zaczęła przeprowadzać zabiegi odkomarzania. Dezynsekcje tego typu są uzależnione od pogody. Prace powinny być przeprowadzane rano lub pod wieczór. Trzeba też uważać na deszcz. Mimo że preparaty zawierają nośnik który czyni je wodoodpornymi dezynsekcja nie powinna być przeprowadzona przed opadami ani bezpośrednio po nich (preparat musi mieć czas na utrwalenie).

Czym jest system HACCP?

HACCP jest systemową procedurą identyfikacji i szacowania zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również podejście mające na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń.

Jak chronić nasze obiekty?

Najlepsze efekty przynosi okresowe – kwartalne lub półroczne – przeprowadzanie dezynsekcji i deratyzacji całego obiektu. Profilaktyczna dezynsekcja przeprowadzana jest na naturalnych ścieżkach poruszania się insektów, w miejscach newralgicznych, takich jak: łazienki, kuchnie, magazynki, śmietniki, pomieszczenia techniczne oraz klatki schodowe, hole windowe, recepcje.